Storm Eunice

Categorie├źn:

Dankzij de oplettendheid van 1 van onze medebewoners (Els) is er voorkomen dat er grote schade is ontstaan aan het centrale trappenhuis en de entree. Op vrijdagavond om 19:17 ontving ik een bericht voorzien van foto’s waarbij duidelijk te zien is dat de boom bij de entree ontworteld dreigt te raken.

Dankzij deze melding heb ik snel kunnen handelen en daardoor was de brandweer binnen 10 minuten ter plaatste. Na een korte inspectie is besloten om de boom te kappen om op die manier te zorgen dat er geen gevaar meer zou zijn voor het complex. Het resultaat is duidelijk zichtbaar. Helaas zijn de letters van de naam van het complex gesneuveld.

Ik heb meteen van de gelegenheid gebruik gemaakt om een verzoek bij de Gemeente Soest neer te leggen voor een extra parkeerplaats in plaats van een nieuw tuintje met een boom.

error: helaas