Kortingen door gemaakte afspraken

Categorieën:

Het verplichte lidmaatschap van de VvE kan ook voordelen met zich meebrengen. We hebben speciale kortingsregelingen getroffen met verschillende bedrijven, waaronder Probin, BMN, Boels verhuur en Wildkamp, evenals met een energielabeladviseur.

Als bewoner van VvE MIDAS (de Akkeren 1-119a in Soest) kunt u bij diverse bedrijven kopen en aanspraak maken op eventuele kortingen indien van toepassing. Wij staan ingeschreven onde VvE MIDAS te Soest, het enige wat u hoeft te doen, uw naam en huisnummer opgeven en de aankopen af te rekenen. Houd er rekening mee dat betaling voor aankopen bij deze bedrijven alleen per pin of contant wordt geaccepteerd en niet op rekening kan worden betaald.

De energielabeladviseur beschikt over de meest recente gegevens van de VvE, waaronder informatie over de CV-installatie. Hierdoor kan hij efficiënter werken en u een zeer concurrerende prijs aanbieden.

De gegevens van de bedrijven waar wij als VVE staan ingeschreven en de  energielabeladviseur:

 • BMN – Industrieweg 25b, 3762 EG Soest
 • Boels Verhuur B.V., Hermesweg 4, 4A, 3741 GP Baarn
 • Bouwmaat Amersfoort, (pas via Voorzitter VvE)
 • Energielabeladviseur (Daniel Disveld)
  E-mail: daniel@woninggelabeld.nl
  Telefoon: 065111 1774
  Website: https://woninggelabeld.nl/
 • Probin – Nijverheidsweg 11, 3762 EP Soest
 • Sligro Amersfoort, (pas via Voorzitter VvE)
 • Wildkamp – Nieuwegracht 5.01, 3763 LP Soest
error: helaas